Katalog firm

Elektro Klima

Elektro Klima została założona w roku 2007 zajmując projektowaniem, montażem oraz konserwacją instalacji elektrycznych. Doświadczenie zdobywane na szkoleniach i przede wszystkim w praktyce pozwoliło wkrótce na poszerzenie zakresu działalności o nowy profil- instalację oraz konserwację klimatyzacji i wentylacji. Firma posiada certyfikaty świadczące o jej wysokim profesjonalizmie.

Klimatyzacja pomieszczeń

Na łamach strony internetowej http://elektro-klima.com/w/Klimatyzacje/ jesteś w stanie zapoznać się z bogatą ofertą jednej z czołowych polskich firm zajmujących się tak zwanymi inteligentnymi domami. Dowiesz się, jak działa profesjonalna klimatyzacja pomieszczeń i pozyskasz informacje na temat tego, w jaki sposób mógłbyś zmodernizować swój dom, by ten był wyznacznikiem nowoczesności w całym swoim otoczeniu.
Choć Elektro Klima swoją siedzibę ma w Elblągu, swoje usługi (wśród których znajduje się nie tylko wspomniana klimatyzacja, ale też instalacja nowoczesnych systemów alarmowych, kamer, wideofonów i instalacji elektrycznych) świadczy na terenie całego kraju. Cieszy się przy tym dużym zaufaniem wśród zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych.
Korzystając z jej usług możesz liczyć na profesjonalne podejście z jej strony, a także indywidualne traktowanie i dopasowanie szerokiej oferty do Twoich potrzeb. Nie musisz jednak wierzyć nam na słowo - wejdź, poczytaj, a następnie skorzystaj z zakładki "kontakt"!

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753


Podobne firmy

Sowa

Jesteśmy firmą zajmującą się wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa proekologicznego. Dzięki wykorzystaniu technologii takich, jak kolektory słoneczne czy rekuperatory firma Eko So...