Katalog firm

Ewa Czernik

W dzisiejszych czasach wiele osób boryka się z problemami na tle psychoterapeutycznym. Jeżeli ktoś ma takie problemy, to potrzebna będzie odpowiednia diagnoza oraz leczenie, które pomoże człowiekowi wyjść na prostą. Nazywam się Ewa Czernik i zachęcam do skorzystania z oferty mojego gabinetu psychoterapeutycznego.

Psychoterapia indywidualna

Istnieje wiele różnych form psychoterapii, które powinny być dobrane ze względu na to, jakiego rodzaju są czyjeś problemy natury psychologicznej. Jednakże jedną z najczęściej polecanych i stosowanych jest psychoterapia indywidualna.
Ta forma leczenia wymaga jednak nie tylko czasu i pieniędzy ze strony klienta, ale także energii, jaka będzie wymagana, aby zbudować odpowiednio silną więź między klientem, a psychoterapeutą. W czasie psychoterapii indywidualnej nie ma miejsca, aby się ukryć i uniknąć odpowiadania na pytania. Oznacza to, że tego typu forma leczenia wymaga naprawdę dużo zaufania. Szukając psychoterapeuty, który na pewno zasłuży i dobrze wykorzysta to zaufanie, na pewno należy skierować się do Ewy Czernik.
Jest to doskonale doświadczona i wykwalifikowana psycholog, która działa w Łodzi już od wielu lat. Zatem dla każdego, kogo interesuje psychoterapia indywidualna Łódź jest miastem, do którego warto zajrzeć. Gabinet prowadzony przez Ewę Czernik to doskonałe miejsce, aby zawalczyć o samego siebie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409