Katalog firm

Safilin

Serdecznie zapraszamy, wszystkich zainteresowanych, do zapoznania się z ofertą naszej firmy. Safilini działa na terenie Polski od połowy lat 90. Cenimy sobie dobrą, wręcz rodzinna atmosferę w firmie. Nasi pracownicy to bardzo zaangażowani fachowcy, specjaliści najwyższej jakości w swojej dziedzinie. Jeśli pragniesz do nas dołączyć nie zwlekaj.

Praca

Praca może być nie tylko źródłem utrzymania, ale też źródłem spełnienia. Jest to zajęcie, które nie tylko trzeba, ale też warto mieć. Dzięki pracy można odkryć swoje ukryte talenty, przekonać się, że czas spędzony w pracy to także okazja do poznania innych perspektyw.
Poszukiwanie idealnej pracy to zajęcie, z którym warto nie zwlekać. Wręcz przeciwnie. Im szybciej to zadanie zostanie zrealizowane, tym lepiej. Warto więc postawić na przeszukiwanie ofert pracy stacjonarnie oraz w internecie. Obecnie praca Miłakowo to jedno z haseł, którym warto się zainteresować. Co więcej, ofert pracy, warto szukać uwzględniając swoje kwalifikacje. Znaleźć można oferty pracy dla osób z różnym wykształceniem. Pracodawcy coraz częściej doceniają również przeróżne kursy, które świadczą o posiadaniu dodatkowych kwalifikacji.
Atrakcyjne jest także wynagrodzenie, które często idzie w parze z dodatkami na święta Bożego Narodzenia oraz na okres wakacji. Można liczyć również na kartę Multisport, która jest kolejnym dodatkiem.

Kontakt

Ulica: Lniana 1

Kod: 12-100

Miejscowość: Szczytno

http://kariera.safilin.pl/

E-mail: info@safilin.pl

Tel.: 896232700