Katalog firm

Vinex Fashion

Hurtownia Tkanin Vinex Fashion to podmiot już od 2014 roku działający w branży tekstylnej. Jej oferta obejmuje zarówno tkaniny na sukienki i bluzki, jak i na kurtki oraz płaszcze, jest więc w stanie zainteresować klientów o zróżnicowanych potrzebach. Firma dostarcza tkaniny na terenie całej Polski realizując zlecenia terminowo, z największą dbałością o detale.

Tkaniny drukowane

Przedstawiamy najlepszy wybór tkanin i wzornictwa! Vinex Fashion oferuje najszerszy dostępny wybór tkanin drukowanych, z wystarczającą liczbą wzorów i kolorów, aby zapewnić, że każda kreatywna wizja może teraz stać się rzeczywistością.
Nasze nadruki oferują olśniewającą gamę wzorów, od klasycznych i ponadczasowych motywów kwiatowych po inspirowane nowoczesnymi abstrakcjami, i jesteśmy przekonani, że w naszym asortymencie znajdują się tkaniny drukowane Łódź do każdego zastosowania. Od delikatnych i eleganckich jedwabi po cięższe i bardziej wytrzymałe płótna, nasze tkaniny są dostępne w szerokiej gamie wysokiej jakości materiałów i gramatur, aby zapewnić, że wytrzymają wymagania każdego użytkownika lub chaos każdego wnętrza.
Zaimponuj swoim przyjaciołom i rodzinie niestandardową kreacją, którą sam zaprojektowałeś. W Vinex zapewniamy środki do stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego. Tkaniny są sercem tego wszystkiego, a nasza gama nadruków jest niezbędna dla każdego poważnego projektanta mody lub dekoratora.
Pozwól nam pomóc Ci uwolnić Twoje kreatywne talenty dzięki naszej ofercie tkanin drukowanych. Dzięki naszemu największemu wyborowi wzorów i kolorów, tworzenie inspirujących i wyjątkowych wnętrz domowych stało się o wiele prostsze!

Kontakt

Ulica: Pabianicka 59

Kod: 95-030

Miejscowość: Rzgów

www: https://vinex-fashion.pl/

E-mail: vinexfashion@gmail.com

Tel.: 505280829


Podobne firmy

ADM

Jeżeli chcecie być pewni tego, że otrzymacie dobrej jakości materiały to zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. ADM to producent dzianin, które są naprawdę dobrej jakości - o czym świadcz...