Katalog firm

Adwokat Migus

Jeżeli potrzebna jest pomoc adwokata, to może czas zapoznać się z ofertą, jaką ma Kancelaria Migus? Zainteresowani mogą być pewni szeroko pojętej obsługi prawnej osób fizycznych i prawnych. Warte zapamiętania jest też to, że kancelaria specjalizuje się w sprawach, które są skomplikowane.

Kancelaria adwokacka

Łódzka kancelaria adwokacka Łódź adwokata Macieja Migusa gwarantuje profesjonalną obsługę i pomoc prawną. Jej główna siedziba mieści się w Łodzi, jednakże dodatkowy oddział kancelarii został zlokalizowany w Zgierzu. Adwokat Maciej Migus świadczy szeroki wachlarz usług z zakresu usług prawnych.
Udziela profesjonalnej pomocy w sprawach związanych m.in. z prawem cywilnym, w tym rozwodami, ubieganiem się alimenty albo też przyjmowaniem bądź wydawaniem darowizn. Ponadto usługi obejmują pomoc w przypadku spraw powiązanych z zatrzymaniem i poważniejszymi wyrokami. Każdy, kto zgłosi się do tej kancelarii w celu uzyskania pomocy, na pewno tę pomoc otrzyma.
Adwokat Maciej Migus pomaga zarówno klientom indywidualnym, jak i całym przedsiębiorstwom. Podejmuje się prawnej obsługi różnego rodzaju firmy, zarówno tych małych i jednoosobowych, jak i średnich czy większych. Doświadczenie nabywane przez długie lata pracy pozwala na profesjonalną obsługę dosłownie każdego przypadku. Dla adwokata Macieja Migusa nie ma spraw nierozwiązywalnych.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 124

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://adwokat-migus.pl/

E-mail: kancelaria@adwokat-migus.pl

Tel.: 793141084


Podobne firmy

WF Adwokaci

Jeżeli potrzebny jest Wam adwokat do rozwikłania spraw prywatnych, to nasza kancelaria adwokacka zawsze zapewnia Wam pomoc najlepszych ludzi. Do tego współpracujemy również z podmiotami gospodarczymi,...